Intuitívne poradenstvo

Kto  je intuitívny kouč?

Intuitívny kouč je profesionál, ktorý pomáha ľuďom zmeniť život tým, že im pomôže získať prístup k ich intuícii.

Je to najrýchlejší spôsob, ako vás dostať z miesta kde ste teraz tam, kde chcete byť!  Na týchto sedeniach budete čeliť problémom, ktoré vás brzdia a bránia vám vo vytváraní reality, v ktorej by ste chceli žiť. Tieto vnútorné konfrontácie zväčša nebývajú príjemné, ale sú potrebné na uzdravenie.  

Rozpoznanie vašich problémov, je prvým krokom k celistvosti a môže vám poskytnúť neoceniteľné vedenie na ceste k životu vašich snov. Intuitívni kouči pracujú s energiou, ktorú projektujete, aby vyriešili vaše najhlbšie problémy a  pomohli vám odstrániť zdroj vašej bolesti. Prevedú vás procesom nových návykov, myšlienok a presvedčení, ktoré vám pomôžu vybudovať život, ktorý chcete žiť. 

Intuitívni kouči používajú   mnohé duchovné nástroje ako napríklad tarotové karty, riadenú meditáciu, vizualizačné cvičenia atď. 

Existuje milión spôsobov, ako môže intuitívny životný kouč zmeniť váš život k lepšiemu. Vo všeobecnosti sa naučíte, ako prispôsobiť svoje myšlienky a pocity tak, aby vibrovali na frekvencii, ktorá zodpovedá životu, ktorý chcete mať. Naučíte sa identifikovať sebadeštrukčné myšlienky skôr, než stihnú napáchať škodu. 

Mnoho intuitívnych poradcov súhlasí s myšlienkou, že to, čo zo seba vysielame do sveta, sa nám počas našich životných skúseností vracia. Ak budeme vyžarovať pozitívnu energiu, zažijeme udalosti podobnej vibrácie. Ak budeme vyžarovať negatívnu energiu, bude sa   okolo nás  diať viac negatívnych situácii. To však neznamená, že sme si to zaslúžili! Iba to vysvetľuje, prečo sa udalosti odohrávajú tak, ako sa odohrávajú. Všetky naše činy a emócie, majú zrkadlový efekt a odrazia sa v našich životoch. Pochopenie tohto konceptu nám dáva možnosť  pracovať so zákonom príťažlivosti, čo znamená možnosť vziať si časť našej sily späť a nebyť obeťou okolností. 

Aby ste lepšie pochopili, ako vám intuitívny kouč môže pomôcť, je dôležité pozrieť sa na svoje najvnútornejšie  hodnoty. Položte si otázku: Čo je pre vás najdôležitejšie? Čo vás napĺňa? Je to láska? Je to úspech? Je to dobré zdravie? Možno len chcete vedieť, ako sa nájsť, keď sa cítite stratení.  Koučing môže byť nápomocný kedykoľvek vo vašom živote a môže vám pomôcť s nasledujúcim:

  • Emocionálne bloky, pochopenie a rozpustenie  
  • Energetické bloky [a ako súvisia s emóciami]
  • Vzťahy
  • Každodenné životné situácie/starosti
  • Pochopenie koreňa zdravotných problémov

Mojím cieľom je pomôcť vám nájsť odpovede a spojiť vás s vašou vnútornou múdrosťou, ktorú máme všetci vo svojom najhlbšom JA. Poskytnem vám informácie, ktoré vás nasmerujú pozitívnejším  smerom a následným uzdravením.  

Tieto súkromné stretnutia so mnou sú teraz dostupné prostredníctvom Zoom, Whatsapp alebo Skype.  

Intuitívny koučing a poradenstvo - Tatiana Zaťková